نوشته شده است مشاهده خراسان رضوی صفحه نخست

نوشته شده است: مشاهده خراسان رضوی صفحه نخست روزنامه مشهدمقدس خراسان رضوی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات حال ایسکو در رئال مادرید خوب نیست

ایسکو در بازی‌های اخیر از ترکیب مهم رئال مادرید بیرون مانده در حالی که سفیدها جهت نخستین بار بعد از ماه اکتبر دو پیروزی متوالی در لیگ به ثبت رسانده‌اند.

حال ایسکو در رئال مادرید خوب نیست

حال ایسکو در رئال مادرید خوب نیست

عبارات مهم : برنده

ایسکو در بازی های اخیر از ترکیب مهم رئال مادرید بیرون مانده در حالی که سفیدها جهت نخستین بار بعد از ماه اکتبر دو پیروزی متوالی در لیگ به ثبت رسانده اند.

به گزارش ایلنا، شاید عنوان خاصی نباشد و حتی شاخصی باشد جهت اینکه زین الدین زیدان به دنبال راهی جهت شکست دادن پاری سن ژرمن در دیدار فوق العاده سخت لیگ قهرمانان است.

حال ایسکو در رئال مادرید خوب نیست

هافبک سابق مالاگا از وقت بازگشت گرت بیل به دردسر افتاده و نتوانسته در ترکیب مهم رئال جای قبلی همیشگی را داشته باشد. غیرقابل انکار است که ایسکو در بازی های زیادی خوب یا خیلی خوب بوده ولی این هم واقعیت دارد که ایسکو یکی از ناامیدکننده ترین بازیکنان رئال در بازی هایی بوده که تیمش با مسئله مواجه شده است و در نهایت باخته. اشتباه است اگر در استعداد او به عنوان فوتبالیست تردیدی به خود راه دهیم لیکن بسیار اتفاق افتاده که او به تنهایی تیم را از سقوط نجات داده ولی این حقیقت که به اندازه کافی از تیم حمایت نکرده، قابل رد نیست.

البته همه اش را نباید تقصیر ایسکو دانست و شرایط بد دیگر مانند ناتوانی در تمام کنندگی، بی ثباتی دفاعی، تصمیمات بد داوری و بحران اعتماد به نفس در میان تیم از ماه آگوست اثرات منفی بیشتری داشته. واقعیت این است که اگر ایسکو خوب بازی کند، رئال مادرید لزوما برنده بازی نیست. اگر لوکا مودریچ و تونی کروس هم خوب باشند آن وقت به مشکل می توان رئال را برنده بازی ندانست.

ایسکو در بازی‌های اخیر از ترکیب مهم رئال مادرید بیرون مانده در حالی که سفیدها جهت نخستین بار بعد از ماه اکتبر دو پیروزی متوالی در لیگ به ثبت رسانده‌اند.

در دو بازی اخیر برابر دپورتیوو لاکرونیا و والنسیا، ایسکو در زمین نبود و تیم ۱۱ گل زد همینطور در پیروزی ۵ بر صفر برابر سویا. او همچنین در شکست ۳ بر صفر برابر بارسلونا هم بازی نکرد و در مسابقاتی که مدافع عنوان قهرمانی امتیازاتی را از دست داده، ایسکو بازی کرده. در بازی با لگانس که منجر به از بین بردن رئال از جام حذفی شد، هنگام تعویض آنقدر عصبانی بود که با زیدان و بورخا مایورال که جایش را گرفت، دست نداد.

این پرسش پیش می آید که شاید سبک بازی و فیزیک بازیساز سابق مالاگا با رئال متناسب نیست که این آخرهای زیاد از وقت مالکیت توپ در ضدحملات موثر بوده. او در وقت بازی جهت تیم ملی بسیار خلاق و تاثیرگذار بوده، نمونه اش بازی با ایتالیا در مقدماتی جام جهانی ولی متاسفانه زیدان به گونه ای دیگر فکر می کند.

سفیدها بدون ایسکو خوب می برند و این از دید مربی فرانسوی پنهان نمانده ولی واقعیت این است که جهت ایسکو اتفاقی افتاده است.

حال ایسکو در رئال مادرید خوب نیست

واژه های کلیدی: برنده | مالاگا | رئال مادرید | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs