نوشته شده است مشاهده خراسان رضوی صفحه نخست

نوشته شده است: مشاهده خراسان رضوی صفحه نخست روزنامه مشهدمقدس خراسان رضوی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات فصل یکسان خداحافظی‌های منصوریان از استقلال , قلعه‌نویی

سرمربی حال حاضر ذوب‌آهن دو خداحافظی منصوریان از فوتبال را از نزدیک شاهد بوده است. 

فصل یکسان خداحافظی‌های منصوریان از استقلال , قلعه‌نویی

قلعه نویی؛ فصل یکسان خداحافظی های منصوریان از استقلال

عبارات مهم : سرمربی

سرمربی حال حاضر ذوب آهن دو خداحافظی منصوریان از فوتبال را از نزدیک شاهد بوده هست.

به گزارش ایلنا، علیرضا منصوریان، سرمربی سابق استقلال در دیدار هفته اخیر تیمش برابر ذوب آهن به تساوی دست یافت و بعد از آخر بازی با اعلام استعفای خود از سرمربیگری، از این تیم خداحافظی کرد.

فصل یکسان خداحافظی‌های منصوریان از استقلال , قلعه‌نویی

دیدار خداحافظی منصوریان با استقلال در کسوت مربیگری برابر ذوب آهنی برگزار شد که هدایت آن بر عهده امیر قلعه نویی، سرمربی سابق آبی پوشان بود که زمانی منصوریان را به عنوان بازیکن در تیم تحت هدایت خودش داشته است.

نکته جالب در مورد قلعه نویی و حضورش در دیدار خداحافظی منصوریان به عنوان مربی با استقلال، حضور او در دیداری است که منصوریان در آن به عنوان بازیکن از استقلال خداحافظی کرده بود.

سرمربی حال حاضر ذوب‌آهن دو خداحافظی منصوریان از فوتبال را از نزدیک شاهد بوده است. 

در فینال جام حذفی فصل 86-87 و در دور برگشت آن که استقلالی ها در ورزشگاه آزادی به مصاف پگاه گیلان رفتند، منصوریان در آخر بازی جهت هر لحظه کفش های خود را آویخت و با دنیای فوتبال به عنوان بازیکن خداحافظی کرد.

آن دیدار در 27 خرداد 87 برگزار شد و آبی پوشان در حالی که بازی رفت را با یک گل در رشت به پگاه باخته بودند، در پایتخت کشور عزیزمان ایران و در آخر نود دقیقه با تک گل مهدی امیرآبادی کار را به تساوی کشانده و به وقت های اضافه رفتند و در 30 دقیقه وقت اضافه موفق به زدن 2 گل به وسیله مجتبی جباری و آرش برهانی شدند.

بدین ترتیب استقلال در آخر بازی جام قهرمانی جام حذفی را با هدایت قلعه نویی بالای سر برد و منصوریان در وقت هدایت او از استقلال و فوتبال خداحافظی کرد.

فصل یکسان خداحافظی‌های منصوریان از استقلال , قلعه‌نویی

حال مشابه این اتفاق در هفته جاری و زمانی که منصوریان هدایت استقلال را بر عهده داشت و برابر تیم تحت هدایت قلعه نویی قرار گرفته بود رخ داد و این سرمربی از سمت خود در استقلال کناره گیری کرد.

واژه های کلیدی: سرمربی | بازیکن | فوتبال | استقلال | استقلال | خداحافظی | منصوریان | علیرضا منصوریان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs