نوشته شده است مشاهده خراسان رضوی صفحه نخست

نوشته شده است: مشاهده خراسان رضوی صفحه نخست روزنامه مشهدمقدس خراسان رضوی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات به روسیه آمدیم تا تجربه کسب کنیم / کی‌روش

سرمربی تیم ملی کشور عزیزمان ایران در نشست مطبوعاتی پیش از دیدار تیم های ملی کشور عزیزمان ایران و روسیه حضور یافت و در رابطه با این دیدار و تیم ملی روسیه صحبت کر

به روسیه آمدیم تا تجربه کسب کنیم / کی‌روش

کی روش:به روسیه آمدیم تا تجربه کسب کنیم

عبارات مهم : اروپا

سرمربی تیم ملی کشور عزیزمان ایران در نشست مطبوعاتی پیش از دیدار تیم های ملی کشور عزیزمان ایران و روسیه حضور یافت و در رابطه با این دیدار و تیم ملی روسیه صحبت کرد.

به گزارش ورزش سه، کارلوس کی روش در نشست مطبوعاتی پیش از دیدار تیم های ملی کشور عزیزمان ایران و روسیه در برابر خبرنگاران به صحبت پرداخت. او گفت: خیلی خوشحالیم که توانستیم یکی از تیم های حاضر در جام جهانی هستیم. ما با قدرت بازی های مان را به آخر رساندیم و اکنون وقت آن رسیده است متحدتر باشیم. این وقت خوبی جهت ما بود تا بتوانیم به روسیه بیاییم تا در ورزشگاه که میزبان جام جهانی است به میدان برویم.

به روسیه آمدیم تا تجربه کسب کنیم / کی‌روش

او در ادامه گفت: بازی روسیه و کره را دیدم. بازی جالب و عجیبی بود. روسیه تجربه بالای خود را در این بازی به نمایش گذاشت. تفاوت فوتبال اروپا و آسیا در تجربه هست. بازیکنان روسیه بسیار باتجربه تر و بالغ تر عمل می کردند. ما هم به اینجا آمده ایم تا یاد بگیریم و تجربه کسب کنیم. روسیه تیم خوبی هست. به نظر من تیم کنونی روسیه از تیم جام کنفدراسیون های نیرومند تر هست. راجع به بازی فردا هم باید بگویم هر دو طرف فوتبال خوبی به نمایش می گذارند.

کی روش در پاسخ به اتهام تبانی کشور عزیزمان ایران و سوریه گفت: با این نحوه تفکر شما می توانید فکر کنید که برزیل هم در نیمه نهایی جام جهانی به آلمان هدیه داده هست. یا استرالیا در بازی با سوریه هم به آنها گل هدیه داده است.

سرمربی تیم ملی کشور عزیزمان ایران در نشست مطبوعاتی پیش از دیدار تیم های ملی کشور عزیزمان ایران و روسیه حضور یافت و در رابطه با این دیدار و تیم ملی روسیه صحبت کر

وی در ادامه گفت: بیایید به سوریه احترام بگذاریم. ما همه کار جهت شکست دادن آنها انجام دادیم؛ ولی آنها جهت پرچمشان می جنگیدند. آنها جهت افتخار تلاش می کردند. راجع به منتقدان هم باید بگویم ما نمی توانیم نحوه فکر آنها را عوض کردن دهیم. اجازه دهیم هر طور که می خواهند فکر کنند.

سرمربی تیم ملی راجع به بالاتر بودن کشور عزیزمان ایران در رنکینگ فیفا از روسیه گفت: در هیچ موردی رنکینگ فیفا نمی تواند ملاک خوبی جهت تعیین قدرت تیم ها نیست. این یک چیز موقت است و جهت هواداران جذابیت و سرگرمی دارد. ما به اینجا آمده ایم تا با میزبان جام جهانی پیکار کنیم. با یکی از قدرت های اروپا. همانطور که گفتم فوتبال اروپا و آسیا تفاوت دارند و اینجا پیشرفته تر هست. ما باید این فاصله را کم کنیم.

بازی تدارکاتی تیم های ملی فوتبال روسیه و کشور عزیزمان ایران روز شنبه و از ساعت ۱۹:۳۰ در شهر کازان، برگزار می شود

به روسیه آمدیم تا تجربه کسب کنیم / کی‌روش

واژه های کلیدی: اروپا | ایران | روسیه | سوریه | فوتبال | جام جهانی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs